OEM M02051 Vánoční LED osvětlení 60 m studené bílé 600 diod

Produkt nemá žádné parametry.

• opravdu super produkt a rychlé dodání

Doporučuji světýlka v super délce pro ty kdo má rád nastrojený dům na vánoce. Já koupím ještě jedny:-)

• Za malou cenu spousta diod
  • , zakoupeno v Hawaj.cz

Jako na míru, krásně osvětlí náš dům, sousedé závidí ;-), velká spokojenost, určitě všem vřele doporučuji

Produkt nemá žádné parametry.

Tento světelný řetěz s 600 LED diodami má délku cca 60 m plus napájecí kabel s délkou 5 m. Můžete ho využít jako dekoraci o vánocích, na party nebo při jakékoliv jiné příležitosti - Vaší fantazii se meze nekladou.  Životnost jedné LED diody je cca 20.000 hodin a překoná životnost normální žárovky (normální žárovka podle výkonu cca 1000 hodin). Spotřeba elektřiny je v porovnání s žárovkou velmi nízká, můžete očekávat až 90 % úsporu.Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Řetěz pouze svít

• opravdu super produkt a rychlé dodání

• Za malou cenu spousta diod

• Levné,rychle,funkční
  • , zakoupeno v Kokiskashop

• za pořízenou cenu prima výrobek
  • , zakoupeno v Kokiskashop

výrobek je kvalitní, a bezpečný. doporučuji

• 600 žárovek
    • studená bílá
    • u 2 roky starého řetězu nesvítí 2x 10 žárovek za sebou

• zatím jsem nepoužil
  • , zakoupeno v Kokiskashop

Nadhera funguje a udělal mě radost